BSE CEBS lívanečník 24 cm

Popis produktu Popis produktu Belis/Sfinx lívanečník modrý smalt 24 cm Poctivý český výrobek s dlouholetou tradicí. Skvělý rozvod tepla šetří energii. Absolutní nezávadnost...
Garantovaný nákup z Kuchyňsképotřeby.cz

1.54 kg

• skvělý lívanečník

moc pěkný

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Bylo třeba doplnit mám více domácností a lívanečník nesmí chybět, cena i kvalita odpovídá a jsem moc spokojena, lívance i bramboráčky a vejce vše jsem již vařila a vše bylo jak má být děkuji! Plní má očekávání a lze dát na všechny spotřebiče!

Typ
Vnitřní úprava
Smaltovaný
1.54 kg

Popis produktu Belis/Sfinx lívanečník modrý smalt 24 cm

Poctivý český výrobek s dlouholetou tradicí.

Skvělý rozvod tepla šetří energii.

Absolutní nezávadnost a dlouhá životnost.

Vyrobeno z kvalitního ocelového plechu.

Vnitřní povrch tvoří typický modrý smalt.

Nejedná se o pravou litinu.

Vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce.  Nádobí s modrým smaltem známe už z kuchyní našich babiček a je typické svou dlouhou životností. Výhodou smaltu je, že se nespálí, neoškrábe, zachová si svůj lesk a neuvolňují se z něj žádné nežádoucí látky. Silná ocel skvěle rozvádí a udržuje teplo, takže vám bude při vaření stačit nižší teplota a ušetříte energii.Lívanečník od české firmy Belis je vyrobený ze silného ocelového plechu. Je vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce. Lívanečník není vhodný do myčky. Najednou na něm vyrobíte 4 lívance o průměru 8,5 cm.

• skvělý lívanečník

moc pěkný

• pěkné zpracování
    • všechno se připálí a připeče,volská oka,lívance.

Koupili jsme to protože je od českého výrobce,ale jinak jsme zklamáni,byla drahá a v podstatě se na ni nedá nic dělat.

• , zakoupeno v Železářství Fiala

• splnil má očekávání

• - jídlo se nepřipaluje a chutná báječně
    • - pánev se dobře čistí, povrch se nepoškrábe
    • - cena
    • - váha ( smaltované nádobí je vždy těžší )

Výhoda smaltovaného nádobí je, že vám vydrží po generace. Da se využít na jakýkoliv tip sporáku včetně indukce. I když je oproti nesmaltovanému nádobí těžší, rozhodně se vyplatí pořídit, šetří energii. Jen pro ty, kteří netřískají nádobím, při poškození ztrácí všechny positivní vlastnosti.

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

používám v kuchyni hrnce, pekáč i pánve této řady k naprosté spokojenosti několik let. Obě osvědčené pánve na lívanečky jsem koupila jako dárek pro děti

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Testo se pripaluje,je to k nicemu!!!
  • , zakoupeno v Železářství Fiala

Kvalitní tradiční výrobek. Jsem spokojená

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

Nevěděla jsem, že se před prvním použitím musí pánvička přehřát. Vyhodila jsem tak první dvě várky a pak to vzdala. Po přehřání materiálu se už lívance nelepili a krásně šli otáčet.