Demeyere Nepřilnavá pánev Alu Pro 30 cm

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
na smažení
Materiál
titanové
Průměr
30 cm

Parametry produktu

Typ
na smažení
Materiál
titanové
Průměr
30 cm

Popis produktu

Alu Pro od belgické značky Demeyere představuje spojení špičkové kvality a estetiky. Věhlasný výrobce, dnes patřící do velké rodiny Zwilling, přináší kuchyňské nádobí, které využívá nízkou hmotnost s dokonalou tepelnou vodivost hliníku ve spojení s pokročilou technologií. Výsledkem je nádobí s  mimořádnou efektivitou použití na indukci, vysoce nepřilnavé a zdravotně nezávadné.

Nádobí Alu Pro je opatřeno silnou 5mm hliníkovou základnou, která poskytuje rychlé a rovnoměrné rozložení tepla a tvarovou stálost. Vnější povrch tvoří 5 vrstev s titanovým základem pro extrémní odolnost. Díky speciálnímu povrchu Radiant® zůstává dno nádobí trvale rovné a celá jeho plocha sedí na varné ploše, což rovněž přispívá k efektivitě vaření.

Pětivrstvý povrch Duraslide Titanium patří do nejnovější generace nepřilnavých povrchů a je mimořádně trvanlivý. Umožňuje smažení jen s minimálním množstvím tuku a je odolný proti oděru a poškrábání. Pánev je vhodná na všechny typy sporáků, ale díky technologii TriplInduc® její efektivita vynikne zejména na indukci.

Slitina TriplInduc®

TriplInduc® je jedinečná kombinace tří slitin, která poskytuje až o 30 % vyšší účinnost při použití na indukčním sporáku. Díky tomu je nádobí Alu Pro extrémně úsporné a na indukci stačí vždy nižší stupeň než jste zvyklí. Navíc TriplInduc® zajišťuje, že dno zůstane perfektně rovné ať už používáte indukci nebo jiný zdroj tepla. Bez obav tedy můžete hrnce a pánve střídat na různých typech sporáku.

Vlastnosti

  • Vyrobeno z čistého kovaného hliníku
  • Snadná manipulace díky nízké hmotnosti
  • Supervodivé a tvarově mimořádně stabilní dno Radiant®

-

Použití v troubě do 230 °C

  • Rukojeť z nerezové oceli 18/10 je lehká a tepelně odizolovaná
  • Doporučujeme ruční mytí

-

Chraňte povrch pánve! Na promíchávání používejte nástroje z plastu, silikonu nebo dřeva. Nepoužívejte kovové či ostré předměty.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.