Fiskars Nerezová Norden 24 cm

Finské nádobí Norden je nejen krásné, ale i kvalitní. Pánve, hrnce a nože z prémiové řady pod značkou Fiskars se pořizují na celý život. Jednak prostě vydrží, a my jsme...
2 643 Kč
Doprava 59 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka PEDDY.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč94 % • 4 241 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč90 % • 3 361 recenzíDalší informace

Popis produktu

Finské nádobí Norden je nejen krásné, ale i kvalitní. Pánve, hrnce a nože z prémiové řady pod značkou Fiskars se pořizují na celý život. Jednak prostě vydrží, a my jsme...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
na smažení
Materiál
ocelové
Průměr
24 cm
Poklice
ne
Hmotnost
1.3 kg

Parametry produktu

Výrobce
Typ
na smažení
Materiál
ocelové
Průměr
24 cm
Poklice
ne
Hmotnost
1.3 kg

Popis produktu

Finské nádobí Norden je nejen krásné, ale i kvalitní. Pánve, hrnce a nože z prémiové řady pod značkou Fiskars se pořizují na celý život. Jednak prostě vydrží, a my jsme přesvědčeni i o tom, že ani vzhledově se vám neomrzí. A až budete servírovat přímo v hrnci na stůl, rozhodně to bude stylové a útulné. Zapomeňte na nákupy sad nádobí a vytvořte si svoji osobní sbírku těch nejlepších kousků přímo na míru do vaší kuchyně. Pokud s námi sdílíte názor, že stačí mít málo věcí, pečlivě vybraných a kvalitních, bude i nádobí Norden zapadat do této minimalistické životní filosofie. 

Kombinujte nerezové a litinové nádobí nebo si k němu vyberte něco z dalších značek, jako je lehké hliníkové nádobí Rotisser (Fiskars) nebo skvělé nerezové nádobí Tools od značky iittala.

O KOLEKCI NORDEN steel:

Design nádobí finské značky Norden vychází ze severské přírody a tradice. Pod touto značkou se vyrábí hrnce, pánve a nože prémiové kvality. Hrnce a pánve mají celoplošnou třívrstvou konstrukci, která umožňuje rovnoměrnou distribuci tepla. Ta je zajištěna hlavně hliníkovou vnitřní vrstvou mezi nerezovými povrchy a 3,5mm silným dnem. Unikátní minerální úprava zajišťuje nepřilnavost povrchu i při velmi vysokých teplotách a přitom nijak neovlivňuje nerezový vzhled. Způsob uchycení rukojeti minimalizuje vedení tepla a tím zajišťuje pohodlné používání. A nemusíte se bát používat ho i v troubě až do 240°C.   Blog o hrncích z luxusních řad pod značkou Fiskars si můžete přečíst zde.

  • V dárkové krabici
  • Velikost: 25,8 x 47,5 x 10,9 cm
  • Hmotnost: 1,300 kg
  • Materiál: nerezový povrch s nepřilnavou minerální úpravou na hliníkovém jádru 
  • Údržba: můžete mýt v myčce, vhodné i do trouby až do 240°C

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.