Risoli Saporella lívanečník 25 cm

20 cm

Recenze

Ověřený zákazník RP

, zakoupeno v www.domacipotreby.cz

Byl to dárek, udělal velkou radost, zatím nevyzkoušeno.

, zakoupeno v Odkulinare.cz

• lívance jsou perfektně a stejnoměrně opékané, vůbec se nepřichytávají, připravovat s ní dětem a manželce nedělní snbídaní je radost
    • omylem jsem jí nechal dlouho na vysoké teplotě s těstem, mnou zaviněné škvarky jsem bez jakéhokoli přichycení jednoduše shodil, pánev bez jakékoli deformace , jen jsem ji otřel a pokračoval jsem dál :)
    • je trošku těší, ale to je u kvalitních pánvi normalní

teflonové
Průměr
20 cm

Popis produktu

Materiál tl. 6 mm, teflonový povrch EcoCast . Objevte znovu potěšení z vaření s italskými pánvemi. Bezpečnější a zdravější - to jsou vlastnosti pánví Risoli. Kvalitní povrchy zaručují nepřilnavost a zamezují tímto vzniku toxických látek. Kvalitní nádobí pro přípravu pokrmů téměř bez tuku. Použití na všech typech sporáků. Nádobí je vyrobeno z litého kvalitního hliníku což zaručuje výbornou distribuci tepla i do stran.

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
4 ×

Ověřený zákazník RP

, zakoupeno v www.domacipotreby.cz

Byl to dárek, udělal velkou radost, zatím nevyzkoušeno.

• je trošku těší, ale to je u kvalitních pánvi normalní

Povrch pro sklokeramiku.