Tescoma na palačinky i-PREMIUM Stone 26 cm

Masivní pánev s nízkým okrajem a odolným antiadhezním povlakem pro přípravu palačinek. V čem Pánev na palačinky i-PREMIUM Stone vyniká? Je opatřena špičkovým nepřilnavým...
Garantovaný nákup z Kuchyňsképotřeby.cz

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč98 % • 4 406 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč96 % • 3 748 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 26 568 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč97 % • 47 488 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 858 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč96 % • 85 828 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 32 169 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 52 900 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč89 % • 102 recenzíDalší informace

Typ
palačinkové
Průměr
26 cm
Poklice
0.994 kg

• , zakoupeno v tescoma.cz

Velmi kvalitní pánev. Z tohoto materiálu už mám hrnec a jsem moc spokojená.

• rovná plocha
  • , zakoupeno v tescoma.cz

Konečně pánev na palačinky, na kterou máte možnost nalít i hodně řídké těsto a bez problémů obrátíte. (Mám takovou širokou plastovou obracečku taky z Tescomy.) Před první palačinkou jsem pánev pomastila, ale ty další už jsem dělala nasucho a super. Nejlepší pánev na palačinky, kterou jsem kdy měla.

Typ
palačinkové
Průměr
26 cm
Poklice
0.994 kg

V čem Pánev na palačinky i-PREMIUM Stone vyniká?

Je opatřena špičkovým nepřilnavým povlakem se zvrásněnou strukturou a charakterem neleštěného přírodního kamene.

Palačinka se během přípravy nedotýká povrchu pánve celou svou plochou, ale spočívá na velkém množství malých vyvýšených bodů a smaží se bez připalování a rovnoměrně.

Jaké má Pánev na palačinky i-PREMIUM Stone další výhody? má indukční dno z nerezavějící oceli je vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukčních.

• Čištění: Vhodné do myčky.
  • Záruka: 5 roků.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• palačinky se nepripalují
    • na indukci rovnoměrný ohrev
    • rovnoměrné propečení palačinek
    • opékání uplne nasucho
    • zaruka pět let
    • celkem mi udivilo jak se panev po nahřátí vyboulila

dnes jsem delal palacinky na panvi poprvé a uplne super potrel jsem jí olejem jen při první palačince a pak uz nasucho,mile mi prekvapilo rovnoměrné propečení palačinek,nekdo tady psal ze se panev po nahřátí neprohne což není pravda!panev se vyboulila a to celkem dost ale na palacinky to nemá vliv jsou upečené super i tak panev mi vyšla v akci asi na 650

• , zakoupeno v tescoma.cz

Velmi kvalitní pánev. Z tohoto materiálu už mám hrnec a jsem moc spokojená.

• rovná plocha
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Nic se nepřipálí, je skvělá na vaření bez tuku

Palačinky jdou krásně nabírat, s pánví se dobře pracuje a snadno se myje.

• , zakoupeno v tescoma.cz

Úžasná, už som skúsila množstvo panvic na palacinky, táto je zatial bezkonkurenčne najlepšia. Vobec sa neprilepia palacinky. Nízky okraj je super na lahké otáčanie.

• , zakoupeno v tescoma.cz

Perfektní na palačinky,nepřilnavý povrch.

• , zakoupeno v 4home.cz

• Kvalitni
    • Ne rovnoměrný povrch, na kterém nedojde k přepaleni
    • Lze dělat palačinky i bez oleje
    • Bez drivka na rovnoměrné rozetreni
    • Váha panvicky

Skvělá Panvicka, která je ovšem trochu těžší. Ovšem materiál, že kterého je Panvicka je antiadhezni, proto s e palačinka nepripali ani bez tuku na smažení - výsledná palačinka má lepší chuť. Optický je Panvicka hezká a díky nízkým okrajům lze palačinka obrátit jako masterchef prehozenim na panvičce.

• Těžší pánvička
    • Na palačinky úžasná