Woll Diamond Lite Nepřilnavá grilovací 28 x 28 cm

Informace o produktu Při přípravě steaků, grilovaného masa nebo ryb jistě oceníte nejenom nepřilnavý povrch ale také vroubkování, které na připravovaném mase vytvoří dokonalé...
2 716 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka KuchynskeDoplnky.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (4)

Do týdne • 1 variantaZdarma66 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma27 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 511 656 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma100 % • 374 recenzíDalší informace

Popis produktu

Informace o produktu Při přípravě steaků, grilovaného masa nebo ryb jistě oceníte nejenom nepřilnavý povrch ale také vroubkování, které na připravovaném mase vytvoří dokonalé...

Parametry produktu

Typ
grilovací
Materiál
hliníkové
Průměr
28 cm
Elektrický ohřev
ano
Plynový ohřev
ano
Indukční ohřev
ano

Parametry produktu

Typ
grilovací
Materiál
hliníkové
Průměr
28 cm
Elektrický ohřev
ano
Plynový ohřev
ano
Indukční ohřev
ano

Popis produktu

Informace o produktu

Při přípravě steaků, grilovaného masa nebo ryb jistě oceníte nejenom nepřilnavý povrch ale také vroubkování, které na připravovaném mase vytvoří dokonalé vroubkování. Tato pánev z kolekce Diamond Lite je dostupná v rozměru 28 x 28 cm a výšce 4 cm.

Revoluční technologie použitá v kolekci Diamond Lite umožnila, aby produkty byly mimořádně lehké, ale neztratili ani kousek na své odolnosti. Tloušťka dna je přibližně 6 mm, tato tloušťka dna umožňuje optimální distribuci tepla a navíc se při vyšších teplotách nekroutí. Tato edice má také spodní hranu dna z nerezové oceli, pro účinnější přenos tepla.

  • Německá výroba
  • Vhodné do myčky
  • Odnímatelná rukojeť
  • Vhodné do trouby (až do 250°C)
  • Neobsahuje PFOA

Povrch

Nepřilnavý povrch je nanášen ve 4 vrstvách a je vypalován při teplotě nad 400°C, dokonale se tak spojí s tvrzeným podkladem. Díky důmyslné technologii nanášení nepřilnavého povrchu lze pánev mýt i v myčce nádobí.

Rukojeť

Ergonomická rukojeť, která vám přesně padne do ruky, je odnímatelná. Patentovaná technologie odnímatelné rukojeti zaručuje snadné používání i údržbu. Díky odnímatelné rukojeti lze použít pánev nejen na klasickém sporáku, ale i v troubě pro zapékání.

Dno

Tloušťka dna je přibližně 6 mm, tato tloušťka dna umožňuje optimální distribuci tepla a navíc se při vyšších teplotách nezkroutí. Tato edice má také spodní hranu dna z nerezové oceli, pro účinnější přenos tepla.

Založení společnosti Norbert Woll GmbH se datuje k roku 1979, ale prodej nepřilnavého nádobí zastřešené pod touto značkou začal ještě 5 let před založením společnosti. Pod jménem Woll si představíte sadu kuchyňského nádobí, které vzniká originální technikou odlévání hliníku a následnému zpracování pomocí lidské ruky už od roku 1983. Tato technika se za více než 30 let od její existence nepřesunula z Německa ani se výrazně nezměnila. Proto jsou nepřilnavé pánve, hrnce a rendlíky značky Woll pojmem kvality při vaření.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.