Woll Pánev na soté Diamond PRO XR Logic s odnímatelnou rukojetí 28 cm

Důležité! Vaření v nádobí WOLL je jako umění, které se vám při správném postupu odvděčí těmi nejlepšími díly. Přečtěte si proto instrukce společnosti WOLL k jejich správnému...
4 499 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Top kuchyňské potřeby
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma85 % • 265 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma3 recenzeDalší informace

Popis produktu

Důležité! Vaření v nádobí WOLL je jako umění, které se vám při správném postupu odvděčí těmi nejlepšími díly. Přečtěte si proto instrukce společnosti WOLL k jejich správnému...

Parametry produktu

Typ
na soté
Materiál
hliníkové
Průměr
28 cm
Indukční ohřev
ano

Parametry produktu

Typ
na soté
Materiál
hliníkové
Průměr
28 cm
Indukční ohřev
ano

Popis produktu

Důležité! Vaření v nádobí WOLL je jako umění, které se vám při správném postupu odvděčí těmi nejlepšími díly. Přečtěte si proto instrukce společnosti WOLL k jejich správnému použití, které najdete na konci tohoto popisu. ↓↓↓Pánev na soté Diamond XR Pro Logic o průměru 28 cm s extra odolným pětivrstvým nepřilnavým povrchem, tvrzeným diamantem. Dvakrát tvrzený povrch je odolný proti poškrábání a je vyroben bez PFOA. Toto špičkové nádobí s nepřilnavou vrstvou je ideální pro zdravé vaření bez použití tuku.

Tělo nádobí je vyrobeno z tvrzené hliníkové slitiny, díky které rychle akumuluje a distribuuje teplo po celém povrchu. Je odlito z jednoho kusu, díky čemuž je vysoce odolné vůči mechanickému a termickému poškození. Je robustní a tvarově stálé, pro svou vysokou kvalitu je vhodné pro profesionální i amatérské kuchaře. Velmi vysoká odolnost povrchu umožňuje používat i kovové náčiní.

Tepelně odizolovaná ergonomická rukojeť z nerezové oceli není odnímatelná. Součástí pánve je i celonerezová poklice s nerezovým úchytem. 8 mm silné dno z feromagnetické oceli je vyráběné speciálně pro WOLL. Zesílené okraje pánve zabezpečují lepší odolnost proti nárazům.

Nádobí Diamond XR Pro Logic je vhodné pro všechny typy vařičů včetně indukce a je možné jej také použít v troubě do 250°C. Velmi snadno se čistí a lze ho mýt v myčce nádobí.

Specifikace:

  • Průměr: 28 cm
  • Výška: 7 cm
  • Objem: 3,5 l

Instrukce společnosti WOLL ke správnému použití nádobí WOLL

Nádobí WOLL-Profi-Guss je velmi rychle horké, proto je důležité dodržovat správnou teplotu při smažení.

Když smažíte nebo pečete na tuku či na oleji, nádobí WOLL-Profi-Guss pořádně rozehřejte:

Prázdnou nádobu WOLL-Profi-Guss zahřejte krátce na nejvyšší stupeň. Vysoce kvalitní dno se ohřeje velmi rychle a rovnoměrně.

Včas ztlumte na požadovanou teplotu a přidejte tuk nebo olej a suroviny k pečení.

Udělejte test vařečkou: abyste poznali, že má tuk nebo olej správnou teplotu, podržte suchou rukojeť dřevěné vařečky v tuku. Utvoří-li se kolem malé bublinky, je tuk dostatečně horký. Nemělo by se z tuku začít kouřit, protože pak už se začíná pálit.

Nádobí WOLL-Profi-Guss se ale také díky vysoce kvalitnímu nepřilnavému povrchu skvěle hodí pro úpravu např. masa bez tuku:

Při smažení masa bez tuku zahřívejte Vaše nádobí WOLL-Profi-Guss přibližně 2 1⁄2 minuty na nejvyšší stupeň. Vyzkoušejte, zda je pánev správně rozehřátá: namočeným prstem ukápněte několik kapek vody do nádobí - jestliže kapky na dně "tančí", má pánev správnou teplotu, pokud ihned zmizí, nádoba WOLL-Profi-Guss je již příliš horká.

Nyní můžete přívod tepla asi o třetinu zmírnit.

Maso musí mít před zahájením tepelné úpravy pokojovou teplotu.

Nyní vložte maso do nádobí WOLL-Profi-Guss - maso k němu nejdříve mírně přilne.

Až se lehce ode dna uvolní, obraťte jej a osmažte jej zprudka také z druhé strany.

Potom maso opékejte nebo pečte, dokud nedosáhne stupně propečení, jaký vám vyhovuje. Krvavé: maso neklade při stisknutí žádný odpor; středně propečené: mírný odpor; propečené: při stisknutí se maso téměř neprohne.

Nechte maso po upečení ještě asi 5 minut odpočívat v troubě při teplotě 90 °C.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.